info@teepee.sk    0905 106 003      Sme tu pre vás od 8:00 do 16:00

O nás

Sme spoločnosť ktotej začiatky sa datujú od roku 2014 kedy sme otvorili kamennú predajňu a tentokrát ponúkame naše služby širšej verejnosti prostredníctvom nášho e-shopu TEEPEE.

Našim poslaním je ponúkať kvalitné náradie a materiál do odvedvia ako je stolárstvo, strojárstvo, kováčstvo, autoservis, zavlažovanie a zváranie alebo ponúknuť vhodný produkt do vašej dielne, záhrady či domácnosti. Usilujeme sa zefektívniť dostupnosť tovaru priamu ku Vám domov,tz všetko z jedného miesta, z tohoto e-shopu.

Prečo názov TEEPEE

TEEPEE je tradičný príbytok indiánskych kmeňov, predstavuje strechu nad hlavou, pod ktorou sa často diskutovalo o dôležitých rozhodnutiach. Pod takýmto príbytkom sa často zrodili tie najmúdrejšie myšlienky a riešenia, vytvárala sa spokojnosť a blahobyt rodiny pod strechov domova, vyvolávalo sa harmonické prostredie. Týmito úvodnými slovami Vás srdečne vítame pod našim TEEPEE aby ste sa cítili na našej stránke pohodlne, aby ste sa vracali pod naše TEEPEE s úsmevom. Pretože pravidelný zákazník( je to z čoho máme radosť.

Tak ako pod indiánskym TEEPEE tak aj pod našim sa usilujeme o múdre a inovatívne riešenia, prosperita, rast, zdokonalovanie je to čo robíme pre našich zákazníkov, aby mohli rast s nami, aby sme rástli spolu. Zakladáme si len na overených značkách s dlhoročnou tradíciou a zárukou spolahlivosti. Znalosti o produktoch, ktoré Vám ponúkame sme pozbierali z dlhoročných skuseností,s ktorými sa chceme teraz podeliť s Vami a radi odporučíme ten najvhodnejší produkt pre Vás.

Na našej stránke nájdete všetko čo potrebujte alebo z čoho si chcete len urobiť radosť. Všetko máme zhromaždené pod jedným e-shopom, všetko je pod jednou strechou a preto my vravíme:

"Všetko pod jedným TEEPEE"

 

Na našom e-shope nájdete tovar, ktorý je adresovaný pre obchodných partnerou, profesionálnych majstrov ale aj domácich kutiľou

Ponúkame tovar zhromaždený z rôznych kútov sveta ale najradšej zo Slovenska.

Náradie a materiály vyberáme podľa dôkladného uváženia, aby sme sa ubezpečili, že vám ponúkame kvalitné produkty, preto sme hrdý na to že vám môžeme ponúknuť tovar od prestížnych značiek nie len zo Slovenského trhu, ale tiež z Česka, Švédska, Nemecka, či Holandska, produkty s overenou kvalitou a významnou históriou.